НОВОСТИ ХЛЕБОЗАВОДА

Награждена лучшая смена Докучаевского Хлебозавода за март 2017г.

Награждена лучшая смена Докучаевского Хлебозавода за март 2017г. 

По результатам работы за март 2017г. лучшей признана смена Елены Кучер! Победители награждены грамотой и переходящим кубком. От души поздравляем наших пекарей и желаем...

[Подробнее...]

Определена лучшая смена Докучаевского хлебокомбината за май 2017г.

Определена лучшая смена Докучаевского хлебокомбината за май 2017г. 

Лучшей сменой Докучаевского хлебокомбината по итогам работы за май стала смена мастера Натальи Орловской. Поздравляем!  

[Подробнее...]

Pre 1 Next

ТМ «Дрыгало»

Наша компанія - загальновизнаний лідер національного ринку заморожених напівфабрикатів і продуктів, готових до вживання. Двадцять шість медалей на міжнародних виставках і більше сорока гран-прі - підтвердження вищої якості і успіху з 1995 року. Будь-який продукт під замовлення - ми зробимо смачним і вигідним для Вашої торгівлі і кухні. Більше 150 продуктів в нашому асортименті - вареники, млинці, пельмені, випічка, картопля фрі, супи, а також м'ясні, овочеві і фруктові напівфабрикати - це те, що ми успішно експортуємо в Європу, США, Канаду, Ізраїль. Форма упаковки і дизайн зробимо по Ваших побажаннях. Обмін і відправка зразків продукції у будь-яку точку світу.

Термін готовності замовлення - від 2х тижнів до 1 місяця, залежно від складності. Сервісна підтримка 24/7. Допомога в організації і контроль доставки.

З нами працюють приватні клієнти, ресторани, мережі супермаркетів, комітет державних закупівель. Приєднуйтеся до нашого партнерського співтовариства і відчуйте якість і сервіс. Ви гарантовано залишитесь задоволені!

http://drygalo.com.ua/ua/