ШАНА СУМЛІННИМ ПЛАТНИКАМ ПОДАТКІВ

Картинка

11.08.2007

В роботі державних податкових органів головною запорукою успіху є зміцнення партнерських стосунків із платниками податків. Податкова служба обрала курс на максимальну відкритість та добропорядність у відносинах з тими, хто створює матеріальні блага для розвитку як всього нашого суспільства, так і окремо взятого міста. Необхідно відзначити, що серед усіх суб’єктів господарювання м. Докучаєвська найістотніший внесок у наповнення Державного і місцевого бюджетів надходить від одного з найстабільніших підприємств  – ВАТ “ДФДК”. За I півріччя 2007 року частка платежів ВАТ “ДФДК” у загальній сумі податкових надходжень до Зведеного бюджету ДПІ м. Докучаєвська складає  69,1%.

Як позитивний приклад дотримання фінансової дисципліни необхідно відзначити ДП “Комбінат Новий”, ТОВ “Норд-пласт”, СПД Ахунзянов О. В. Незважаючи на те, що надходження від цих платників не настільки високі, ці суб’єкти господарської діяльності мають високе податкове навантаження, своєчасно та в повному обсязі сплачують податки. Ось чому їх можна вважати цілком сумлінними платниками, які не тільки своєчасно розраховуються з державою, але й підтримують культурно-масові та спортивні заходи, відновлюють інфраструктуру, сприяють розвитку свого міста.

ДПІ у м. Докучаєвську урочисто вшанувала сумлінних платників, подякувавши трудовим колективам за значний внесок в розвиток економіки. Керівники зазначених підприємств отримали подяки “За високий рівень податкової культури та сумлінне виконання податкових зобов’язань”.

Необхідно пам’ятати, що від кожного з нас залежить рівень добробуту нашої держави та її людей.

О. БОНДАРЕНКО, головний держподатковий інспектор

Источник: Докучаевские новости №32 (213)